slider image 2 slider image 2 slider image 2 slider image 4 slider image 4
Vítáme Vás na stránkách firmy BH střechy s.r.o.

Klempířské práce


Stavební klempířské práce zahrnují výrobu a montáž klempířských prvků pro odvodnění střech. Naše firma dodá veškeré klempířské prvky pro Vaši střechu nebo dům. Samozřejmostí je i kompletní realizace celé střechy z plechových krytin.
Post Image 2 Klempířské výrobky poskytujeme v široké škále kvalitních materiálu a barev, tím umožňujeme ideální přizpůsobení klempířských prvků materiálovému a barevnému stylu objektu a tím i k vytvoření zajímavého stavebního díla vaší střechy.

Provádíme oplechování střech všech profilů, výrobu a montáž plochých a falcovaných střech, oplechování a montáž střešních nebo klempířských prvků (montujeme např. parapety, lišty, atiky, štíty, komíny, okapnice, ledolamy a sněhové zábrany a další) a taktéž okapové systému na balkony a terasy. Klempířské prvky dodáváme ze všech dostupných materiálů (pozink, měď, hliník, titanzinek, nerez...) Veškeré klempířské práce realizujeme v Jindřichově Hradci a jeho okolí.

Post Image 2
V rámci našich služeb rádi poradíme, či doporučíme vhodný materiál a vypracujeme cenovou kalkulaci zdarma. Pokud vás zaujala naše nabídka, nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.


Děkujeme za návštěvu naší webové prezentace a těšíme se na případnou spolupráci.