slider image 2 slider image 2 slider image 2 slider image 4 slider image 4
Vítáme Vás na stránkách firmy BH střechy s.r.o.
Naše firma se zabývá výstavbou nových střech, opravou a rekonstrukcí stávajících střech. Jsme malá stavební firma se stabilizovaným týmem. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Tesačské práce provádíme formou menších oprav a prací.

Jsme specialisti nastřešní systémy: Bramac, KM Betu, Tondach, Lindab, Dekmetal, Satjam, Katepal, IKO, montáž oken Velux, Roto a Prima Fenestra.

Post Image 2 Každému zákazníkovy který zavolá nebo napíše jsme připraveni vypracovat nabídku položkovým způsobem viz rozpočet. Ve většině případů přijedeme za zákazníkem na místo realizace a vše probereme osobně.

Rozpočty provádíme vždy položkovým způsobem, tak aby nemohlo dojít k nepříjemným dohodům a následnému navýšení ceny. Vždy před realizací dojde k osobnímu odsouhlasení všech položek v rozpočtu s investorem. Takto položkově vypracovaný rozpočet chrání především zákazníka (investora) před nečekaným navýšení ceny. Na vybraný materiál jsem schopni dát zákazníkovy velmi zajímavé slevy. Zakládáme si na slušném a otevřeném jednání.

Našimi zákazníky jsou především přímí investoři tak zvaní "baráčníci", kteří nejlépe dokáží ocenit individuální přístup a slušné chování. V případě že není naše firma schopná zakázku realizovat v požadovaném termínu, zákazníka o tom informujeme hned na začátku. Nasmlouvanou práci nepředprodáváme dál neboť spoléháme pouze na svůj tým.

Naší praxí je, že nejprve nasloucháme požadavkům zákazníka a na základě jeho představ mu vysvětlíme klady a zápory jeho požadavku a pokoušíme se najít nejvhodnější variantu.

Děkujeme za návštěvu naší webové prezentace a těšíme se na případnou spolupráci.