slider image 2 slider image 2 slider image 2 slider image 4 slider image 4
Vítáme Vás na stránkách firmy BH střechy s.r.o.

Pokrývačské práce


Provádíme pokládku veškerých druhů střešních krytin, dostupných na našem trhu. Poradíme Vám jaká střešní krytina je pro daný dům v dané lokalitě nejvhodnější, postaráme se o kompletní dodávku materiálu a provedeme pokrytí. Samozřejmostí je celkový úklid a odvoz starého materiálu na skládku.
Střešní krytina chrání domy před větrem, deštěm a sněhem a její nedílnou funkcí je i vzhled celé stavby. Výběr krytiny a správné provedení musí být vždy v souladu s celkovým provedením stavby, s ohledem na sousední stavby a celkový charakter a tradici kraje. Hlavním faktorem při výběru krytiny by měla být vždy vždy kvalita výrobku a jeho dlouhodobá trvanlivost.
Post Image 2 Naše firma pro Vás zhotoví střechu ze všech taškových krytin, které jsou na trhu dostupné. Jsme schopni realizovat jak drobné opravy poškozených taškových střech přírodními vlivy, například po silném větru spadané nebo vysunuté střešní tašky, spadané hřebenáče, celkové generální opravy taškových střešních krytin, tak i kompletní pokládku nové střešní krytiny. Součástí našich pokrývačských prací je i doprava střešních tašek a veškerého materiálu na místo realizace.

Post Image 2
Postavíme vám novou střechu na klíč, opravíme střechu stávající nebo zajistíme pouze pokládku střešních krytin a údržbu střechy. Zaručujeme vám kvalitu pokládky i vybraných materiálů. Rádi vám na základě našich zkušeností poradíme s výběrem střešní krytiny a vypracujeme cenovou kalkulaci zdarma. Pokud vás zaujala naše nabídka, nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Děkujeme za návštěvu naší webové prezentace a těšíme se na případnou spolupráci.